Ponad Gunderwear

Nieco ponad rok temu nie można było zignorować reklamy prenumeraty męskiej bielizny w mediach. Produkcja własna za niewielką kwotę miesięcznie. Ale jeśli jest popyt na bieliznę niemarkową w formie abonamentowej, to musi być też popyt na bieliznę markową wysokiej jakości. I tak to się stało Gunderwear, abonament z markową bielizną.

Od sierpnia 2018 r Gunderwear w pełni konfigurowalny abonament na bieliznę. W tym celu nawiązano współpracę z 2EROS, Addicted, Andrew Christian, Barcode Berlin, ES Collection en Supawear? Podczas zamykania Gunderwear możliwość wyboru karnetu bielizny na figi, boxers, jockstraps lub kombinacja. Rozmiarówka jest dostosowana do rozmiaru spodni klienta.

Subskrypcja jest odnawiana co miesiąc za pomocą polecenia zapłaty lub przedpłaty subskrypcja bielizny zawarta na okres 4, 8 lub 12 miesięcy.

Setki klientów są teraz fanami Gunderwear i co miesiąc otrzymuj nową bieliznę. Jednym z największych fanów jest Jeffrey Wammes. Opowiedział o tym Algemeen Dagblad Gunderwear:

„Ta usługa dostawy zaskakuje mnie co miesiąc nową bielizną. Uważam, że to miłe i łatwe; Nie muszę o tym myśleć. Modele są bardziej seksowne niż standardowa biała halka, często mają osobne wzory. Są boxerszorty pomiędzy, ale większość nie ma nogawek. Figi są wszystkich marek, podobają mi się te od Andrew Christian najpiękniejszy."

Gunderwear oferują więcej niż abonament na bieliznę. w sklep internetowy bieliznę można kupić pojedynczo. 

 

Dave Verzijl
reżyser Gunderwear

Gunderwear
Lakerstraat 66
5613ES Eindhoven
Nederland

Izba Handlowa: 27309336
VAT: NL001639901B96

0
    0
    Koszyk pustySklep online