Bielizna Perseusza

Perseusz istnieje dopiero od roku i już przykuł naszą uwagę. W mitologii greckiej Perseusz był bohaterem, który był pół śmiertelnikiem i pół Bogiem, synem boga Zeusa i śmiertelnej Danae. Marka oznacza siłę, męskość, wytrwałość i odwagę.

Projekty składają się z połączenia tkanin, kolorów i nadruków, które sprawiają, że każdy jest pewnym siebie mężczyzną, który chce dobrze wyglądać i dobrze się czuć.

Zainspirowany przez bogów

Bielizna Perseusza

O Perseuszu

Perseus to marka bielizny z siedzibą w Teksasie w Ameryce, która istnieje od 2017 roku. Firma bierze swoją nazwę od greckiego bohatera, który ściął głowę Gorgony Meduzy i założył Mykeny. Motywem przewodnim jest więc „Zainspirowany Bogami”, a logo składa się z dwóch stylizowanych greckich filarów.

„Bielizna zawsze była dla mnie pasją” – powiedział Carlos Manrique, właściciel. „Z mojej perspektywy bielizna to sposób na wyrażenie tego, kim naprawdę jest mężczyzna, jego siły, męskości, wytrwałości, odwagi. Chcę pokazać mężczyznom ich uwodzicielską moc swoją bielizną.”

Perseus oferuje figi, spodenki, boxerszorty i spodenki oraz dwa razy w roku wydaje nową kolekcję. Produkcja odbywa się w Kolumbii. Do stworzenia trwałego produktu wykorzystywane są wysokiej jakości materiały i rękodzieło.

Gunderwear
Lakerstraat 66
5613ES Eindhoven
Nederland

Izba Handlowa: 27309336
VAT: NL001639901B96

0
    0
    Koszyk pustySklep online