Bielizna Sparty

Włoski projektant Toni Poretta rozpoczął karierę w Mediolanie, a jego nauczycielem był Gianni Versace. Później zaczął pracować dla linii haute couture, prowadzonej przez Donatellę Versace.

Toni postanowił zamienić swoją pasję do skóry i lateksu we własną firmę Sparta's Harness. Teraz oferują wyjątkową kolekcję doskonale wykończonych uprzęży. Coraz więcej mężczyzn lubi nosić wdzięczną zbroję na imprezę. Również tych, którzy nie lubią skóry ani BDSM. Dodatkowo Sparta's Harness produkuje bieliznę w chłodnych, męskich podstawowych kolorach.

Szelki

Lata temu szelki były noszone tylko przez mężczyzn, którzy kochają skórę i BDSM. Dziś uprząż stała się znacznie bardziej popularna. Na imprezach takich jak La Demence Rapido en Funhouse widzisz wielu mężczyzn chodzących w zbroi. Stał się prawdziwym elementem garderoby, w którym czujesz się mniej nago i bardziej sexy.

Sparta's Harness to specjalista od uprzęży. Jednak firma produkuje również fajną bieliznę. Zarówno figi, jak i jockstraps. Modele są solidne i mają męskie kolory podstawowe. Szeroki pas czyni z ciebie nieodpartą bestię. Z tą bielizną możesz być absolutnie widoczny.

Przykłady bielizny Sparty w a Gunderwear Subskrypcja:
Litera bielizny Sparta's Harness - niebieska
Litera bielizny Sparta's Harness - zielona
Litera bielizny Sparta's Harness - różowa
Litera bielizny Sparta's Harness - żółta

Gunderwear
Lakerstraat 66
5613ES Eindhoven
Nederland

Izba Handlowa: 27309336
VAT: NL001639901B96

0
    0
    Koszyk pustySklep online