Supawear Bokserki Sprint Bastly Black

Supawear Bokserki Sprint Bastly Black

22.99

Zwiększ tę pewność siebie i brwi dzięki naszej kolekcji bielizny Sprint. Teraz dostępny w świeżym, odważnym i żywym nadruku Cacti! Wykonane z trwałej i szybkoschnącej mieszanki poliestrowej, która zapewnia świeżość i suchość. Smukły dopasowany, wyszczuplający sylwetkę. Jednowarstwowa torba na miarka zapewniająca wzmocniony, ale naturalny lifting. Supawear Technologia CURV, która tworzy „bezdotykowe” wsparcie w celu zmniejszenia otarć i pocenia się. Gruby i miękki pas zapewniający dodatkowy komfort i mniej zginania lub składania.

Supawear to australijska marka bielizny, która zamienia mężczyzn w Supaheros. Supawear wierzy, że moda nie ogranicza się tylko do tego, co widać na zewnątrz, ale także do tego, co pod spodem. Odnalezienie się piękne dosłownie we wszystkich warstwach, to prawda Supawear dla państwa.

Supawear jest młodszym bratem 2eros, w którym zastosowano niektóre technologie, takie jak wnęka „CURV”. To podkreśla płeć męską. Wyzywająca bielizna dla mężczyzn, którzy chcą czuć się pięknie.

Maat

XS-M

Kolor

Czarne

Marka

Supawear

Materiały

90% poliester, 10% elastan

Numer artykułu: SWU31SPPPCzarny Kategorie: ,
0
    0
    Koszyk pustySklep online